top of page

Відповідно до Наказу МОН  від 24.03.2016  № 234 Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів Розділу XIІ. Вимоги до розпорядку дня і навчання, організації життєдіяльності, рухової активності дітей

П.8. Заняття з використанням комп’ютерів дозволяється проводити для дітей старшого дошкільного віку два рази на тиждень (не більше одного разу протягом дня). Безперервна тривалість роботи з комп’ютером не повинна перевищувати 10 хвилин. Заняття проводяться у формі спеціальних вправ, ігор дидактичного характеру. Після занять з дітьми проводять зорову гімнастику. Для дітей з хронічними захворюваннями; дітей, що часто хворіють; після перенесених захворювань (протягом 2 тижнів); дітей з порушеннями зору тривалість занять з комп’ютером зменшується до 5-7 хвилин.

Для роботи з комп’ютером необхідно забезпечити раціональну організацію робочого місця: меблі повинні відповідати зросту дитини, верхня горизонталь екрана відеомонітора повинна знаходитися на рівні очей, відстань від очей до екрана - не менше 50 см. У дошкільному навчальному закладі заборонено використання дітьми нетбуків, ноутбуків та подібної комп'ютерної техніки, де клавіатура конструктивно не може бути відокремлена від монітора.

П.9. Заняття з використанням електронних технічних засобів навчання (далі - ТЗН) з дітьми молодшого та середнього дошкільного віку проводяться у разі згоди батьків не більше 10 хвилин. Для дітей старшого дошкільного віку безперервна тривалість занять з використанням ТЗН (інтерактивні дошки, відеопроектори тощо) не повинна перевищувати 15 хвилин.

Шановні батьки!
Відповідно до листа МОН № 1/8504-22 від 27.07.2022 "Про окремі питання діяльності ЗДО у 2022-2023 н.р.", в умовах сьогодення, організація освітнього процесу у ЗДО № 155 в 2022-2023 н.р. відбуватиметься  з урахуванням безпекової ситуації за допомогою дистанційної форми роботи.
Дистанційна форма освіти – це організація освітнього процесу із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій у зручний для  здобувачів освіти спосіб і час.
Буде використовуватись синхронне та асинхронне навчання.

Синхронне навчання - це процес, коли відбувається онлайн-заняття, а асинхронне - коли вихователь записує відео заняття для дітей і передає його батькам. Якщо дитина сама не може самостійно опрацювати його, то батьки разом із дитиною опрацьовують наданий матеріал.
Для здійснення освітньої роботи , протягом тижня, було проведено опитування батьків та створені класи для кожної групи окремо на платформі Classroom. 
Для приєднання до свого класу потрібно ввести код, який вам нададуть ваші педагоги груп.

Алгоритм приєднання до Classroom:
1. Створення поштової скриньки на акаунті Googlе;
2. Зайшовши на акаунт, знайти всі додатки Googlе (у верхньому правому кутку, значок "квадрат із точок");
3. Знайти додаток Classroom і, зайшовши у нього, вибрати функцію "доєднатись до класу";
4. Ввести код класу, який вам надали ваші педагоги.

Обов'язково доєднуйтесь до платформи, якщо ви ще цього не зробили !
У класі вашої групи ви знайдете відео заняття, мотиваційні відео, комплекси ранкової гімнастики, різні вправи та завдання; рекомендації, консультативні матеріали від педагогів та інших спеціалістів закладу і багато іншого.
Ми готові стати "цікавими навчальними, виховними блогерами" для ваших дітей та чекаємо від вас зворотнього зв'язку! 

 

bottom of page